Skip to content

rotaļu UN SPORTA laukumi

SIA “JLD” ekspertu komanda jau 15 gadus piedāvā Latvijā labākos rotaļu un sporta laukumu risinājumus. Mūsu misija ir veikt ieguldījumu Latvijas bērnu rotaļu laukumu attīstībā, veicinot uzlabojumus un piegādājot tikai drošu un kvalitatīvu produktu, sniedzot augstākās klases pakalpojumus par adekvātu cenu.

Droši laukumi. Droši bērni. Droša nākotne.

ROTAĻU LAUKUMU projektēšana

Mēs veicam rotaļu un sporta laukumu, kā arī āra trenažieru zonu projektēšanu gan publiskā ārtelpā, gan privātās teritorijās. Pēc pasūtītāja vēlmēm laukumos tiek ieklāts augstākās kvalitātes vienlaidus lietais segums vai gumijas plāksnes, kas samazinas iespējamo traumu risku un padara laukumu drošāku. Pateicoties plašajam iekārtu piedāvājuma klāstam, un oriģinālajiem dizainiem, mūsu rotaļu un sporta laukumi ātri kļūst iecienīti starp dažāda vecuma apmeklētājiem.

rotalu-laukumu-projektesana

 Mēs, īstenojot Jūsu visdrosmīgākās idejas, parūpēsimies par galveno – bērnu drošību, piedāvājot Jums sertificētas iekārtas un segumus, kas atbilst Eiropas drošības standartiem EN-1176 un EN-1177.

Katru projektu izstrādājam individuāli, atbilstoši tā atrašanās vietai, klienta vēlmēm, iespējām un idejām. Izstrādājam arī īpašus tematiskos rotaļu laukumus ar nestandarta risinājumiem un iekārtām. Ik vienu Jūsu ideju varam pārvērst realitātē!

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība rotaļu laukumu projektēšanā vai ir radušies kādi papildus jautājumi, esiet laipni aicināti rakstīt mums uz projekti@jld.lv.

ierīkošana

jld-rotalu-laukumu-ierikosana

Veicam gan mūsu pašu, gan citu profesionāļu sagatavoto projektu ierīkošanu. Mūsu darbinieki ir gatavi realizēt Jūsu kvēlākās ieceres, kā arī, nepieciešamības gadījumā, laipni sniegs labāko padomu, kā atrisināt sarežģītas situācijas.

Ja Jums ir nepieciešama palīdzība rotaļu un nelielu sporta laukumu ierīkošanā vai ir radušies kādi papildus jautājumi, esiet laipni aicināti sazināties ar mūsu rotaļu laukumu projektu vadītāju Jāni Jaunķierpi.

 

apsekošana

jld-rotalu-laukumu-apsekosana

Mūsu sertificētie rotaļu speciālisti veic rotaļu un sporta laukumu apsekošanu, kuru laikā konstatē uzstādīto elementu un drošības segumu bojājumus. Atsevišķos gadījumos veica labojumus vai sniedz konsultācijas par laukuma potenciālo nākotni, labojumiem, atjaunošanu.

Ja Jums ir nepieciešama rotaļu laukuma apsekošana vai ir radušies kādi jautājumi, sazinieties ar rotaļu laukumu projektu vadītāju Jāni Jaunķierpi.