Skip to content

skeitparku projektēšana

Mēs veidojam RHINO skeitparkus kā publisku telpu, kas ir daļa no pilsētvides un ir patīkama aktīvās atpūtas vieta daudziem lietotājiem vienuviet. Mūsu projekti paredz sportiskas atpūtas vietas no ilgmūžīgiem materiāliem ar estētisku dizainu. Skeitparku projektēšanās mēs ņemam vērā ne tikai Eiropas jaunākās tendences, bet arī uzklausām ekstrēmā sporta veida piekritējus un skeitparku lietotājus, viņu vēlmes un ieteikumus rampu konfigurācijām. Mūsu individuālie risinājumi skeitparku projektēšanā ļauj attīstīt sportistu prasmes un sniegt lielāku dažādību parka lietotājiem.

jld-skeitparks-bukulti

SIA “JLD” projektēts RHINO skeitparks Bukultos, Jūrmalā

RHINO skeitparku konstrukcijām ir izietas pārbaužu un sertificēšanās procedūras, visām iekārtām ir iegūti TÜV sertifikātiem, kas apliecina produkta atbilstību Eiropas drošības standartam EN-14974. Rhino skeitparkos iespējams rīkot dažādu līmeņu sacensības ekstrēmā sporta veida piekritējiem. 

Mēs piedāvājam Jums izstrādāt skaistu topošā skeitparka 3D vizualizāciju, rakstiet mums uz projekti@jld.lv, lai saņemtu pilnīgāku priekšstatu par topošā laukuma izskatu.