Skip to content

tehnikas pakalpojumi

transports@jld.lv | 29469668

Mēs piedāvājam dažādus tehnikas pakalpojumus, kas atvieglos iecerētos darbus un palīdzēs padarīt apkārtni sakoptāku. Visa Jums nepieciešamā tehnika tiks nogādāta objektā. Traktortehnikas vadītājs darbus veiks kvalitatīvi, ar augstu atbildības sajūtu.

tehnikas noma

Ja Jums ir nepieciešami traktortehnikas pakalpojumi vai konsultācija par tehnikas nomas iespējām, izpildes veikšanu un izmaksām, sazinieties ar JLD transporta nodaļas vadītāju Sandi Aivaru.

tehnikas-noma

Materiālu piegāde

Mēs varam Jums palīdzēt ar berammateriālu sagādi un piegādi līdz Jums nepieciešamajai vietai. JLD piedāvā visu veidu berammateriālus: melnzemi, sijātu melnzemi, auglīgo augsni (melnzeme/komposts/ zirgu kūtsmēsli), priežu mizu mulču, smilti, šķembas, granti, oļus u.c. Vairāk informācijas par materiālu pieejamību, piegādes iespējām un izmaksāt variet iegūt, zvanot JLD transporta nodaļas vadītājam Sandim Aivaram.

sniega tīrīšana

Ziemas sezonā mēs piedāvājam sniega tīrīšanas pakalpojumus pagalmiem, ietvēm un brauktuvēm. Mūsu piedāvājumā ir dažāda izmēra tehnika laukumu un ceļu tīrīšanai. Piesaki pakalpojumu jau rudenī un esi gatavs ziemai! Vairāk par sniega tīrīšanas iespējām un izmaksām jautājiet JLD transporta nodaļas vadītājam Sandim Aivaram.

celmu frēzēšana

SIA “JLD” piedāvā celmu frēzēšanas pakalpojumus. Lai uzzinātu vairāk par celmu frēzēšanas pakalpojumiem un izmaksām, sazinieties ar JLD teritorijas kopšanas darbu vadītāju Sandi Aivaru.