Skip to content

par mums

SIA “JLD” sākotnēji dibināta 1995.gada martā. Uzņēmuma dibinātājs ir Jānis Lasis. Uzņēmums pakāpeniski attīstās, katru gadu ieviešot jaunus pakalpojumus, līdz ar to SIA “JLD” ir kļuvis par vienu no vadošajiem apzaļumošanas uzņēmumiem Latvijā. Šobrīd uzņēmums piedāvā plašu pakalpojumu klāstu: apstādījumu projektēšana, ierīkošana, kopšana, zāliena pļaušana, ceļu un laukumu bruģēšana, rotaļu laukumu projektēšana, ierīkošana, apsekošana, transporta pakalpojumi, beramkravu materiālu piegāde (melnzeme, smilts, šķembas, mizu mulča), sniega tīrīšana ziemā, lapu izvešana rudenī.

1999. gadā SIA “JLD” savā īpašumā iegūst kokaudzētavu “Bulduri”. Šobrīd kokaudzētava ir viena no vadošajām Latvijā.

Ar 2003.gadu SIA “JLD” kļūst par firmas HAGS (Zviedrija) profesionālo rotaļu laukumu izplatītājiem Latvijā. HAGS ir viena no vadošajām Pasaules rotaļu laukumu aprīkojuma kompānijām, kas piedāvā profesionālas un augstas kvalitātes preces.

2018. gadā uzņēmums uzsāk  firmas BUGLO  (Polija)   rotaļu  un  sporta  trenažieru  izplatīšanu  Latvijā,  savukārt  2020. gadā SIA “JLD” kļūst par firmas DENFIT (Nīderlande) sporta trenažieru oficiālajiem izplatītājiem Latvijā.

25 darbības  gadu  laikā  SIA “JLD”  ir  ieguvis vairākus sadarbības partnerus, kas palīdz nodrošināt kvalitatīvu un orģinālu projektu realizāciju. Uzņēmumā ieviestas integrētās vadības sistēmas saskaņā ar šādu standartu prasībām:

ISO 14001:2015, ISO 9001:2015, ISO 45001:2018. 

Vides sertifikāts
Kvalitātes vadības sertifikāts
Darba drošības sertifikāts

sadarbības partneri